PEFLEX

PEFLEX to polski producent najpopularniejszego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła przeznaczonego do domów jednorodzinnych. W szerokim asortymencie znajdują się przewody wentylacyjne, rury, izolowany system EPS, skrzynki rozprężne, indywidualnie projektowane skrzynki rozdzielcze, anemostaty, czerpnie i wyrzutnie oraz wiele innych akcesoriów montażowych.

Jako pierwsi w Polsce w 2009 roku wprowadziliśmy do sprzedaży dwuścienne, karbowane rury PE-HD typu flex w charakterystycznym zielonym kolorze, które stały się najpopularniejszymi rurami wykorzystywanymi w instalacjach wentylacji mechanicznej w Polsce, a nazwa peflex stała się potoczną nazwą dla rur tego typu. Podobnie w 2013 roku, jako pierwsi rozpoczęliśmy sprzedaż kanałów wentylacyjnych z ochroną antybakteryjną. Jako lider wentylacji mechanicznej stale udoskonalamy nasze produkty, zapewniając najwyższy poziom higieniczny instalacji oraz komfort użytkowania, a co najważniejsze świeże i czyste powietrze w domach.

Dobra wentylacja zaczyna się od projektu! Dlatego świadczymy również usługi projektowe, co pozwala najkorzystniej rozprowadzić instalację w domu, zapewniając pełne wykorzystanie potencjału rekuperacji. Nasze indywidualne projekty zawierają również kompletną wycenę, która umożliwia dokonanie zakupu za pomocą jednego kliknięcia na portalu cennik24.pl. Wykonaliśmy już ponad 16 000 projektów wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła!

PEFLEX współpracuje w ramach jednej grupy producenckiej z firmą REQNET, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie rekuperacji – od projektu, przez system wentylacyjny, aż do inteligentnych rekuperatorów.

PEFLEX – najpopularniejszy system wentylacji mechanicznej w Polsce!

PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.
Gdów 1488, 32-420 Gdów
NIP 683210872

Adres magazynu:
ul. Graniczna 46, 32-765 Krzeczów

+48 535 256 375
biuro@peflex.pl
www.peflex.pl

POWRÓT