Alnor

ALNOR® Systemy Wentylacji Sp. z o.o. jest wiodącym producentem systemów wentylacji i rekuperacji. Firma swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku jako producent spiralnie zwijanych kanałów okrągłych. W 2004 roku firma zainwestowała w nowoczesny obiekt w Woli Mrokowskiej pod Warszawą, dzięki któremu asortyment został poszerzony o systemy kanałów prostokątnych. W kolejnych latach firma przeprowadziła szereg inwestycji, dzięki którym rozwinęła produkcję o kolejne grupy produktów, w tym o systemy rekuperacji. W 2014 roku przeprowadzono rozbudowę zaplecza magazynowego. W latach 2016-2017 kontynuowano rozbudowę magazynu wyrobów gotowych oraz części biurowej. W kolejnym roku zakład wyposażono w suwnicę oraz linię do rozkroju blachy. W latach 2021-2022 powtórnie przeprowadzono rozbudowę hali produkcyjnej oraz części biurowej, a także zrealizowano szereg inwestycji z zakresu automatyzacji i robotyzacji produkcji. Obecnie firma zatrudnia ponad 600 pracowników, a powierzchnia zabudowy stanowi powyżej 23.000 m2. 

Produkcja

Alnor Systemy Wentylacji to nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze rozwiązania techniczne, oferujący kompleksowe rozwiązania do dystrybucji powietrza w systemach wentylacji i rekuperacji dla przemysłu oraz gospodarstw domowych.

Własne laboratorium

Firma dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym laboratorium. Badania i testy prowadzone na miejscu umożliwiają szybszy rozwój nowych produktów, a także zapewniają utrzymanie powtarzalnej jakości pozostałego asortymentu. Regularnie uzyskujemy certyfikaty jakości przyznawane przez uznane niezależne instytucje m. in.: ITB, TÜV, SITAC, RISE, które potwierdzają, że parametry techniczne naszych wyrobów są zgodne z zadeklarowanymi w dokumentacji technicznej i spełniają wszelkie normy krajowe i zagraniczne.

Szybka realizacja zamówień

Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż sprawiają, że współpraca staje się sprawniejsza, a warunki zakupu bardziej przejrzyste. Klienci Alnor mogą korzystać z intuicyjnej platformy B2B, która umożliwia skrócenie i śledzenie procesu zamówień.