Awenta

Firma AWENTA powstała w 1989 r. jako firma rodzinna. W czwartej dekadzie działalności nadal funkcjonuje pod własnym sztandarem jako niezależna, polska spółka. Rozsądna, zrównoważona i długoterminowa polityka pozwala nam zdobywać nowe rynki zbytu zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oferowane przez nas produkty można znaleźć zarówno w sieciach DIY i na rynku sprzedaży tradycyjnej. Marka AWENTA kojarzona jest przez naszych klientów z produktami o wysokiej jakości, oferowanych w racjonalnych cenach. Nasze produkty są dostępne głównie w krajach Europy, ale również Azji, Afryki i Ameryki Północnej.
Produkujemy elementy systemów wentylacyjnych z tworzyw sztucznych
i metali takie jak:

  • wentylatory,
  • kratki i zakończenia,
  • systemy kanałów i złączek.

Gamę oferowanych produktów dopełniają produkty rewizyjne:

  • drzwiczki,
  • maskownice,
  • klapy.

Powyższe wyroby wytwarzane są z najwyższych jakościowo surowców
i komponentów dostarczanych przez znanych i cenionych producentów. AWENTA jest bezpośrednio zaangażowana we wszystkie etapy powstawania
i rynkowej obecności produktów, takie jak projektowanie uwzględniające aktualne potrzeby klientów / użytkowników, specjalistyczne badania we własnym, nowocześnie wyposażonym laboratorium, produkcja oraz wprowadzenie na rynek i obsługa posprzedażowa.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników na wszystkich szczeblach, jak również zaangażowanym w profesjonalne dotarcie do klienta dystrybutorom, produkty firmy AWENTA zyskały zaufanie i są obecne w milionach domów na całym świecie.

AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna
05-300 Mińsk Mazowiecki
Stojadła, ul. Warszawska 99
tel: +48 25 758-52-52
+48 25 758-93-92
e-mail: info@awenta.pl
NIP: 822-221-47-11
REGON: 140808498
KRS: 0000269756