Vasco

Firma VASCO od 2011 rozwija własny system rekuperacji dla domów jednorodzinnych VASCO SILENT VENTILATION skupiając się na korzyściach z oszczędności energii, którą daje odzysk ciepła, ale również zwracając maksymalną uwagę na komfort mieszkańców domów, który wynika ze świeżego i czystego powierza, jak również z cichej pracy wentylacji oraz estetyki elementów, które będą widoczne po zabudowie systemu kanałów.

Dlatego VASCO konstruując rekuperatory dba nie tylko o ich efektywność cieplną, ale również o cichą pracę i łatwe sterowanie przez aplikację na smartfonie.

Składnikiem systemu Vasco oprócz rekuperatorów, jest system kanałów EasyFlow z HDPE, który przy konsekwentnej wysokości elementów 6 cm, ma możliwość cichego przesyłu 75 m3/h powietrza. System o tak małej wysokości wszystkich elementów jest łatwy do zabudowania w warstwach izolacji, dzięki czemu nie ogranicza przestrzeni domu, a jednocześnie pojedynczym przewodem dostarczana jest wymagana ilość świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń domu jednorodzinnego. W efekcie daje to możliwość precyzyjnego projektowania sytemu wentylacji, minimalizację błędów wykonawczych, łatwą regulację ilości powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, a w przyszłości umożliwi skuteczne i proste czyszczenie kanałów wentylacyjnych.

Vasco proponuje cały system, na który składają się opcjonalne urządzenia dodatkowe, a także unikalne wykonane z troską o estetykę pomieszczeń anemostaty dekoracyjne Smiley, które znajdą się na sufitach we wszystkich pomieszczeniach domu.

Firma VASCO Group Sp. z o. o. z siedzibą w Legnicy, jak również jej macierzysta firma VASCO N.V. zlokalizowana w Belgii, która jest bezpośrednim producentem systemu rekuperacji Vasco Silent Ventiation należą do szwajcarskiej korporacji ARBONIA będącej jednym z liderów branży HVAC na świecie.

VASCO Group Sp. z o. o.;
ul. Jaworzyńska 295;
59-220 Legnica;
NIP: 691-23-59-171;
https://vasco.eu/pl