VENTS GROUP Sp.z o.o.

VENTS GROUP Sp. z o.o. jest firmą obecną od 27 lat na polskim rynku. Jej siedziba mieści się w Niepruszewie k. Poznania. Spółka oferuje kompleksową gamę produktów z zakresu wentylacji, od kratek wentylacyjnych po modułowe centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne.

Od wielu lat Vents Group jest częścią grupy produkcyjno-handlowej BLAUBERG o międzynarodowym zasięgu, która posiada 7 placówek produkcyjnych w Europie: w Niemczech, na Ukrainie, na Węgrzech oraz w Polsce, zatrudniających łącznie 3500 pracowników, w tym 380 wykwalifikowanych inżynierów.

Wieloletnie doświadczenie w branży, inwestycja w rzetelną, fachową i kompleksową obsługę klienta oraz potężne zaplecze produkcyjne grupy BLAUBERG składają się na dzisiejszy obraz VENTS GROUP jako jednego z czołowych dostawców wentylacji na rynku. Stabilny i stały rozwój przedsiębiorstwa rokrocznie skutkuje nadaniem mu  wyróżnienia Gazeli Biznesu, przyznawanego przez kapitułę dziennika Puls Biznesu. Nowa siedziba firmy w Niepruszewie k. Poznania to m.in. 4000 m2 nowoczesnych magazynów pozwalających na obsługę logistyczną wg najwyższych standardów. W portfolio firmy znajdują się takie marki handlowe jak: VENTS, AIRVENTS, BLAUBERG oraz VENTIKA. W związku z dynamicznym rozwojem, w 2022 spółka podjęła decyzje związane z budową nowych obiektów przeznaczonych pod działalność produkcyjną.

www.vents-group.pl
Vents Group Sp. z o.o.

Siedziba główna
ul. Brzozowa 8
64-320 Niepruszewo
e-mail: biuro@vents-group.pl
tel. +48 61 832 45 30
fax. +48 61 830 59 43